Reklama
Reklama

Najlepsze wakacje w Poznaniu dla Twojego dziecka za DARMO

Akademia Gotowania The BEST FOOD jest najstarszą i największą Akademią Gotowania w Poznaniu.

Od 6 lat, zarówno podczas wakacji letnich, jak i zimowych, organizuje wakacyjne kursy gotowania dla dzieci.

Teraz mamy dla czytelników tego artykułu wyjątkową propozycję, każdy ma szansę zdobyć zaproszenie na Letnie Warsztaty Kulinarne dla dzieci, zupełnie za darmo. Nie dość, że mamy darmowe zaproszenia, to jeszcze na hasło "letniewarsztaty2020", każdy będzie mógł uzyskać 15% rabatu na dowolną ilość kursów dla dzieci.

Takie Letnie Warsztaty Kulinarne dla dzieci, to nie tylko fantastyczna zabawa, ale i mnóstwo unikalnej wiedzy kulinarnej dla przyszłych Master Chefów. Podczas 5 dniowych zajęć, trwających od poniedziałku do piątku, dzieci w wieku od 8 do 14 lat poznają 5 różnych narodowych kuchni. Same przygotują i zjedzą najbardziej znane i charakterystyczne dla danego kraju dania.

Czy chcesz aby i Twoje dziecko mogło fantastycznie bawić się gotując? Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, w małych grupach, z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Letnie Warsztaty Kulinarne dla dzieci w Akademii Gotowania The Best FOOD to gwarancja, że Twoje dziecko zdobędzie unikatową wiedzę, świetnie się bawiąc. To gwarancja bezpieczeństwa i dobrej opieki.

Co zrobić, by wygrać jedno z 2 darmowych zaproszeń dla swojego dziecka lub wnuka, ewentualnie siostrzeńca?

Na początek, trzeba przejść na stronę www Akademii Gotowania i poznać dwa różne programy letnich, wakacyjnych kursów gotowania dla dzieci.

Po wygranej będzie można wybrać sobie dowolny turnus, z 8 dostępnych.

Znając już programy, wystarczy wejść na stronę www.thebestfood.pl/konkurs i wypełnić formularz, podając ulubione danie dziecka. Całkowicie subiektywna komisja, w dniu 7 lipca, wybierze 2 dwie osoby i poda ich imiona i nazwiska na firmowym facebooku https://www.facebook.com/bestfoodpoznan

Osoby te będą proszone o kontakt z nami, w celu ustalenia terminów kursów, które wybierają dla wskazanego przez siebie dziecka.

Pamiętaj, że jeśli szczęście się do Ciebie nie uśmiechnie, to zawsze na hasło "letniewarsztaty2020" otrzymasz 15% zniżki na dowolnie wybrany letni warsztat gotowania dla dzieci.

Zapraszamy wszystkich do zabawy wraz z Akademią Gotowania.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
18℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.88 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro