Reklama
Reklama

Urząd Gminy Komorniki nie przyjmuje klientów. Dwóch pracowników na kwarantannie

fot. Urząd Gminy Komorniki

Urząd dla bezpieczeństwa pozostaje zamknięty do najbliższego piątku.

26 czerwca 2020 r. w godzinach wieczornych zostałem poinformowany, że u osoby współpracującej z Urzędem Gminy Komorniki została potwierdzona obecność koronawirusa COVID-19. Osoba ta pozostaje pod opieką medyczną. Od wczoraj jestem w kontakcie z Sanepidem, który objął kwarantanną dwóch pracowników urzędu gminy - poinformował wójt gminy Komorniki Jan Broda.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Informacja o koronawirusie u jednej z osób współpracujących z urzędem nie zakłóciła organizacji niedzielnych wyborów. Jak informował wójt urzędnicy odpowiedzialni za ich organizację nie mieli kontaktu z osobą zarażoną w ostatnim czasie, dlatego głosowanie mogło się odbyć bez obaw.

Jednak ze względu na ostrożność i dbałość o bezpieczeństwo pracowników oraz petentów do piątku 3 lipca ponownie zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klienta w urzędzie. Swoje wnioski proszę zostawiać w specjalnych skrzynkach podawczych umieszczonych w przedsionku wejścia A od ul. Stawnej. Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji pod służbowymi numerami telefonów oraz za pomocą platformy e-Puap - informuje wójt.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro