Reklama

Rozpoczął się remont torowiska na Pułaskiego

fot. Włodzimierz Hoppel

Zgodnie z zapowiedziami w sobotę ruszył tu remont torowiska tramwajowego.

W rejonie ulicy Pułaskiego od soboty zaszły zmiany w organizacji ruchu. Na skrzyżowaniu Poznańskie, Roosevelta, Libelta i Pułaskiego wydzielono już wiadukt kolejowy, który będzie tu remontowany. To oznacza utrudnienia dla kierowców. Z ruchu wyłączone jest także torowisko tramwajowe.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Równocześnie MPK Poznań przeprowadza remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego / Nowowiejskiego i al. Wielkopolskiej. - W pierwszym etapie prac nastąpi zajęcie fragmentu tarczy skrzyżowania co spowoduje utrudnienia dla kierujących pojazdami. Ulica Nowowiejskiego będzie jednokierunkowa od ul. Noskowskiego do Pułaskiego. Dodatkowo nie będzie możliwości skrętu w lewo z ulicy Nowowiejskiego w ul. Pułaskiego, objazd dla zamkniętego kierunku będzie prowadził al. Wielkopolską. Dojazd do Szpitala św. Józefa będzie zapewniony ulicami Libelta i Noskowskiego - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro