Reklama

Auta zjeżdżają na MTP. Będzie je można podziwiać przez cały weekend

fot. Materiały prasowe

27 i 28 czerwca fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Wszystko w ramach Poznań Moto Fest.

Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Łącznie około 200 pojazdów.

Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne sportowe auta, jak i klasyczne zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Swoje auta zaprezentuje poznański kolekcjoner, ukrywający się pod pseudonimem "The Collection". Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych - informują organizatorzy.

Zarówno w przypadku biletów na sobotę, jak i niedzielę cena wejściówek to 13 złotych. Pierwszego dnia ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 17:00, z kolei dzień później wydarzenie potrwa godzinę krócej (10:00-16:00).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro