Reklama
Reklama

Szansa dla mieszkańców Województwa Wielkopolskiego

Mieszkańcy województwa wielkopolskiego (w szczególności m. Poznań, powiatu kaliskiego oraz konińskiego) mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie do kursów zakończonych otrzymaniem uprawnień bądź zdobyciem nowych kwalifikacji.

Poziom dofinansowania wynosi od 87 do nawet 100% wartości szkolenia wraz z egzaminem!.

Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich, pracujących oraz pozostających aktualnie bez zatrudnienia, mieszkających, uczących się bądź pracujących na terenie danego powiatu, z wyłączeniem osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące szkolenia:

- Specjalista ds. fotowoltaiki z projektowaniem systemów fotowoltaicznych i uprawnieniami elektrycznymi do 1 kV (szkolenie ON-LINE, ostatnie wolne miejsca!) 06-10.07.2020r. lub 10-14.08.2020r.

- Kurs certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektrycznymi do 1kV, 15-19.07.2020r.

- Pomiary elektryczne z wykorzystaniem miernika SONEL MPI 540. 20-21.07.2020r

Szkolenia dedykowane są szczególnie osobom, które zamierzają ubiegać się o uzyskanie tytułu certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych chcą zdobyć gruntowne przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych, interesują się tematyką odnawialnych źródeł energii, pragną poszerzyć wiedzę z zakresu prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznych, planują rozszerzenie działalności firmy o technologie oparte o odnawialne źródła energii.

Szkolenie przeprowadzone jest w małych grupach w formie stacjonarnej bądź w formie zdalnej w czasie rzeczywistym. Zajęcia online odbywają się w godzinach 17:00-20:30.

Szkolenia online w ATUM krok po kroku:

• wybierz interesujący Cię kurs i dokonaj wstępnej rezerwacji mailowej lub telefonicznej. Już od tej chwili nasz konsultant zapewnia wsparcie w dostępnie do kursu i materiałów szkoleniowych.

• przejdź pomyślnie formalności z pozyskaniem dofinansowania i podpisz umowę na wybrany kurs;

• razem z potwierdzeniem, otrzymasz link do szkolenia online - kurs odbędzie się na intuicyjnej platformie Microsoft Teams. Nie musisz instalować żadnego programu! Do udziału w szkoleniu potrzebny jest jedynie komputer oraz dostęp do Internetu.

• nasze szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym, a więc o ustalonej godzinie kliknij link... i gotowe! Szkolenia odbywają się w dedykowanych, wirtualnych pokojach i w małych grupach - tak, jak szkolenia stacjonarne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych szkoleń, w każdym momencie możesz zadać pytanie wykładowcy i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.

• Po szkoleniu otrzymasz dostęp do strefy klienta - omawianych prezentacji i materiałów.

Chcesz bez wychodzenia z domu podnieś swoje kwalifikacje zawodowe?

Zapraszamy do kontaktu: 530-098-792 lub 530-070-815, [email protected]

Więcej informacji o naszej firmie oraz ofercie szkoleń znajdziesz na stronie: https://www.atum.edu.pl/specjalistadsfotowoltaiki/

https://www.atum.edu.pl/produkt/certyfikowany-instalator-pvz-uprawnieniami-elektrycznymi-do-1kv-5dni/

UWAGA! liczba miejsce jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro