Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na poznańskich ulicach

fot. ZDM

Kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany w organizacji ruchu.

W dniach od 29 czerwca do 31 sierpnia mogą występować kolejne miejscowe zwężenia jezdni ul. Poznańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Strzałkowskiego. - Przejazdy mogą odbywać się po płycie znajdującej się nad wykopem. Prędkość pojazdów będzie ograniczona do 30 km/godz. Na czas prac w rejonie przejścia dla pieszych przez ul. Strzałkowskiego wyznaczony zostanie objazd dwukierunkowego odcinka ul. Strzałkowskiego przez ul. Kochanowskiego i Dąbrowskiego - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Również 29 czerwca rozpocznie się kolejny etap przebudowy ul. Wrzoska. Otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie z ul. Dojazd. Przystanek autobusowy "Dojazd Szpital" nadal pozostanie na ul. Dojazd, a ruch pieszy odbywać się będzie po nowo wybudowanym chodniku.

- Z uwagi na niewielką liczbę miejsc postojowych przed szpitalem MSWiA kierowcom sugerujemy korzystanie z płatnego parkingu przy Szpitalu Wojewódzkim, z dojazdem od strony ul. Juraszów - czytamy w komunikacie ZDM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
7.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro