Reklama
Reklama

Amator driftu szalał na płycie lądowiska. "Zapraszamy delikwenta"

fot. Obornickie Stowarzyszenie Lotnicze Klub Sportowy / FB
fot. Obornickie Stowarzyszenie Lotnicze Klub Sportowy / FB

Kierowca przyznał się i zobowiązał do naprawy.

O sprawie informuje portal eoborniki.pl. W nocy z 19 na 20 czerwca zniszczone zostało lądowisko w Słonawach zarządzane przez Obornickie Stowarzyszenie Lotnicze. Okazało się, że kierowca Renault w tym miejscu urządził sobie pokaz driftu niszcząc przy tym nawierzchnię pasa. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Zapraszamy na lotnisko delikwenta który w nocy z piątku na sobotę (19/20 czerwca) bawił się na pasie startowym samochodem Renault. Czekamy do piątku do godz. 20.00. Do tego czasu możemy załatwić sprawę polubownie. Po tym czasie przekazujemy Twoje numery rejestracyjne do organów ścigania - napisali na swoim profilu na Facebooku przedstawiciele zarządu Obornickiego Stowarzyszenia Lotniczego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMAJak ustalił lokalny portal kierowca przyznał się do swojego wybryku i zobowiązał się naprawić wyrządzone szkody, dzięki temu uniknie poniesienia poważnych kar wynikających z Prawa Lotniczego.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
64.84 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro