Reklama
Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedza dziś Wielkopolskę. W Poznaniu złoży kwiaty pod Pomnikiem Poznańskiego Czerwca '56

fot. Władysław Kosiniak-Kamysz / FB

Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL i kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta pojawi się dziś w Słupcy, Poznaniu i Lesznie.

Od samego rana kandydat na prezydenta RP pojawił się w Słupcy, gdzie o godzinie 8:00 rozpoczęła się konferencja prasowa z jego udziałem.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMAPierwsza tura wyborów prezydenckich 2020 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 czerwca. Ewentualna druga tura planowana jest za dwa tygodnie, a więc 12 lipca.

Na godzinę 9:45 planowana jest konferencja na pl. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przed spotkaniem Władysław Kosiniak-Kamysz odda hołd Bohaterom Poznańskiego Czerwca 1956 roku i złoży kwiaty pod Pomnikiem Poznańskiego Czerwca '56.


Następnie kandydat Koalicji Polskiej na Prezydenta RP uda się do Leszna, gdzie o godzinie 11:00 na Rynku planowana jest konferencja prasowa i spotkanie z wyborcami.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 czerwca. Ewentualna druga tura planowana jest za dwa tygodnie, a więc 12 lipca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro