Reklama
Reklama

Zwolennicy Szymona Hołowni spotkali się na pl. Wolności

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Po południu odbyła się akcja "Głową i sercem za Szymonem!"

Akcja rozpoczęła się o godzinie 17:30. Zorganizowali ją członkowie "Wielkopolskiej Ekipy Szymona", by spotkać się i jak mówią przekazać sobie energię na ostatni tydzień kampanii prezydenckiej.

Pokażemy naszą mobilizację, nasze zdeterminowanie do przywrócenia w Polsce normalności nienaznaczonej sporem duopolu partyjnego, a głosem nadziei nas wszystkich?! - informowali przed spotkaniem organizatorzy. Ta najbliższa sobota jest ostatnią sobotą przed ciszą wyborczą. Jest to zatem czas, w którym możemy się wszyscy spotkać i pokazać naszą nadzieję na lepszą Polskę! Podzielmy się żółtą nadzieją z innymi! Dajmy świadectwo, że 28 czerwca głosujemy #GŁOWĄ i #SERCEM, że wspólnie wybierzemy Nowego Prezydenta - że wspólnie wybierzemy Szymona Hołownię! Czas bowiem na bezpartyjny, niezależny bezpiecznik! - dodali.

Na placu Wolności zebrało się około 200 osób. Zwolennicy Szymona Hołowni przynieśli ze sobą 70-metrową flagę, z którą po wygłoszeniu przemówień przeszli w stronę Starego Rynku, gdzie przy ul. Żydowskiej mieści się biuro "Wielkopolskiej Ekipy Szymona". Szymona Hołowni dziś w Poznaniu nie było, zgodnie z planem w sobotę spotkał się z mieszkańcami Białegostoku.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro