Reklama
Reklama

Kwiaty, krzewy i zioła na MTP. Będzie można wymienić się roślinami

Zdjęcie ilustracyjne | fot. si_kor / pixabay.com

Już w sobotę i niedzielę na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będzie Letni Targ Ogrodniczy.

- To wydarzenie, które dostarczy wszystkich wrażeń związanych z oglądaniem, planowaniem i kupowaniem tego, co ogrodowi maniacy lubią najbardziej - mówi Paulina Maniecka, dyrektorka targów GARDENIA, która organizuje czerwcowy kiermasz. - Nawet jeśli ogród czy balkon mamy już zaplanowany i urządzony, zawsze znajdzie się jakaś roślina, którą warto kupić - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Na stoiskach będzie można kupić, kwiaty, krzewy, zioła, trawy i wiele innych roślin nie tylko do ogrodu, ale też do domu i na balkon. Nie zabraknie też ogrodowych narzędzi i akcesoriów, nawozów czy ogrodowych mebli. - Na targu kupić też będzie można żywność od lokalnych producentów i posilić się w strefie food trucków czy w restauracjach GARDENcity, znajdujących się na terenie targów.

Co ciekawe, na targu pojawi się sąsiedzki punkt wymiany roślin. - Tak więc jeśli ktoś ma dracenę, która już mu się znudziła, może ją przynieść i wyjść z targu np. ze storczykiem - wyjaśnia Maniecka.

Bilet wstępu na targ kosztuje 5 złotych, bezpłatnie (darmowe bilety) wejdą dzieci do 13 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i posiadacze Karty Dużej Rodziny. Bilety, również te bezpłatne, są do nabycia wyłącznie w internecie TUTAJ. Konieczne jest też wypełnienie ankiety epidemiologicznej on-line przez wszystkie osoby, które planują odwiedzić targ, także dzieci. Impreza odbywać się będzie w sobotę od 10.00 do 16.00 i w niedzielę od 10.00 do 15.00.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro