Reklama
Reklama

Złodziejski duet wszedł do domu przez otwarte okno i ukradł biżuterię za 6000 zł

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

26-latek miał 14-letniego wspólnika.

Do kradzieży doszło na początku czerwca w małej wiosce na terenie gminy Książ Wielkopolski. O sprawie poinformowano policjantów ze Śremu. Zgłaszający wyjaśniał, że złodzieje musieli dostać się do domu jednorodzinnego przez otwarte okno. Ze środka zabrali biżuterię i zegarki o łącznej wartości prawie 6000 złotych. Funkcjonariuszom szybko udało się wpaść na trop złodziei. - Okazali się nimi 26-latek oraz jego 14-letni wspólnik z Książa Wielkopolskiego. 17 czerwca złodziejski duet został zatrzymany. Amatorzy cudzej własności usłyszeli zarzuty, przyznali się do kradzieży i złożyli wyjaśnienia. W czynnościach z udziałem nieletniego uczestniczyła matka chłopaka - wyjaśnia Ewa Kasińska z policji w Śremie.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Udało się odzyskać większość skradzionych przedmiotów. Trafiły już do okradzionej kobiety. 26-latkowi grozi kara więzienia, a nastolatek stanie przed Sądem Rodzinnym.

- Apelujemy do mieszkańców o zachowanie podstawowych środków ostrożności. Mimo aury zamykajmy okna, kiedy opuszczamy nasze domy i mieszkania. Złodzieje, jak widać, wykorzystują okazje i brak naszej czujność.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro