Reklama
Reklama

Od 1 lipca polecimy Ryanairem z Poznania. Dokąd?

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Linia lotnicza od lipca wznawia loty na 16 trasach ze stolicy Wielkopolski.

- Już od 1 lipca trasy te staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. W związku ze zniesieniem przez Polskę niektórych restrykcji, Ryanair zachęca wszystkich do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów - informuje Ryanair.

Wiemy dokąd, będziemy mogli polecieć z poznańskiej Ławicy. Już można rezerwować bilety na loty do Hiszpanii (Alicante i Barcelona Girona), Wielkiej Brytanii (Bristol, Edynburg, Liverpool, Londyn Stansted), na Maltę, do Czarnogóry, Rzymu Ciampino, Izraela (Tel Aviv), Irlandii (Cork, Dublin), Grecji (Ateny i Korfu), a także do Chorwacji (Zadar) i na Cypr (Pafos). Ceny biletów na podróże w lipcu i sierpniu zaczynają się od 89 złotych.

- Po długiej przerwie w ruchu pasażerskim, dobre informacje biegnące od linii lotniczej Ryanair, to przede wszystkim dobre wieści dla podróżujących z poznańskiego lotniska, a także dla regionu oraz dla samego portu lotniczego. Cieszy nas powrót gwaru do terminalu pasażerskiego. Jesteśmy przekonani, że powrót destynacji realizowanych za pośrednictwem Ryanair spotka się z zainteresowaniem, tak bardzo spragnionych podróżami mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Port lotniczy Ławica jest gotowy, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjąć ponownie na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże - komentuje Błażej Patryn z poznańskiego lotniska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro