Reklama

Znamy zasady dystrybucji biletów na mecze Lecha Poznań. Część kibiców może obejść się smakiem

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

We wtorkowy wieczór Lech Poznań poinformował o zasadach dystrybucji biletów na najbliższe spotkania.

Od 19 czerwca, pod warunkiem uzyskania odpowiedniej zgody, kluby będą mogły wpuścić na stadiony kibiców w liczbie równej 25 proc. pojemności stadionu. W przypadku obiektu przy Bułgarskiej to ponad 10 tys. osób. Hitowe (i nie tylko) spotkania potrafiły do tej pory przyciągnąć znacznie liczniejszą publiczność, więc jeśli Kolejorz będzie w najbliższych tygodniach prezentować się z dobrej strony, to wejściówki mogą być bardzo pożądanym towarem.

Lech złożył już odpowiednie dokumenty i czeka na załatwienie formalności. Natychmiast po uzyskaniu zgody ruszy dystrybucja biletów.

- Zakup biletów będzie możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową. Obowiązywać będzie limit zakupu sześciu biletów z jednego konta, wyłącznie dla uprawnionych kibiców w danym etapie sprzedaży. Wybór miejsc obok siebie możliwy będzie w obrębie jednej transakcji, bez późniejszej możliwości zmiany miejsca. Przy każdej transakcji zakupu system biletowy utworzy wokół wybranych miejsc wymagany bufor bezpieczeństwa - informuje w swoim komunikacie Kolejorz.

W pierwszym etapie możliwość pobrania biletów będą mieli wyłącznie posiadacze karnetów: Sezon 2019/20 oraz Wiosna 2020 + Runda Finałowa. Po wprowadzeniu odpowiednich danych pobiorą oni wejściówki w celu 0 zł. Z oczywistych względów dotychczasowe miejsca nie zostaną zachowane, więc za każdym razem trzeba wybrać nowe. Wszystkie bilety należy wydrukować lub zapisać w formie biletu mobilnego - dotychczasowe karty kibice nie będą działać.

Posiadacze karnetu Wiosna 2020 będą mieli dostęp do darmowej wejściówki tylko w przypadku pierwszych dwóch meczów rundy finałowej.

Drugi etap to sprzedaż zamknięta dla uczestników programu LECHICI posiadających co najmniej rangę Młodzik oraz dla posiadaczy voucherów #wGóręSerca.

Trzeci etap to sprzedaż otwarta pozostałych miejsc dla wszystkich zainteresowanych - o ile po dwóch poprzednich etapach pozostaną jeszcze bilety.

- Prosimy pamiętać, że każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa do czasu zajęcia miejsca wskazanego na bilecie, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązującego regulaminu, który niedługo pojawi się na stronie biletowej - przypomina klub z Bułgarskiej.

Osoby, które posiadają karnety, ale nie pobiorą biletów na mecze rundy finałowej, otrzymają rekompensatę, jednak decyzja o jej formie zapadnie dopiero po sezonie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro