Reklama
Reklama

Kibice ponownie wejdą na mecz Warty Poznań. Przygotowano 456 biletów

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Kluby piłkarskie przygotowują się na ponowne przyjęcie kibiców na stadionach.

Zgodnie z decyzją rządu będzie to możliwe od 19 czerwca. 2 dni później Warta Poznań podejmie w Grodzisku Wielkopolskim Sandecję Nowy Sącz. Tego dnia, po kilku miesiącach przerwy, fani Zielonych znów zobaczą na żywo swój ulubiony zespół.

Zgodnie z zasadami wypełnione będzie mogło być maksymalnie 25 proc. obiektu. W przypadku stadionu w Grodzisku Wlkp., biorąc pod uwagę wszystkie zalecenia, liczba widzów wyniesie dokładnie 456 miejsc.

Zamknięta sprzedaż biletów ruszy we wtorek o 12:00 na stronie bilety.klubwarta.pl. - Do końca dnia w środę możliwość zakupu wejściówek będą miały tylko osoby, które wsparły Wartę Poznań i kupiły bilety-cegiełki w ramach urodzinowej akcji #1912na108 - poinformował klub.

Jeśli nie wszystkie wejściówki znajdą nabywców, wówczas trafią one do otwartej sprzedaży, która ruszy w czwartek.

Zgodnie z nowymi zasadami sanitarnymi nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu - ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Bilety będą sprzedawane w cenie 10 zł (normalne) i 5 zł (ulgowe).

Zieloni podejmą Sandecję 21 czerwca o 17:40. Wcześniej, bo już w środę o 18:10, rozpocznie się mecz Warta - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. To spotkanie odbędzie się jeszcze bez widzów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
7.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro