Reklama
Reklama

Dominika Kulczyk opublikowała wymowne zdjęcie: "już czas na czułą rewolucję"

fot. Dominika Kulczyk / Instagram

Córka Jana Kulczyka zamieściła znaczący wpis na Instagramie.


W trwającej kampanii wyborczej coraz częściej na pierwszym planie pojawia się temat środowisk LGBT i tzw. "ideologii" LGBT. Często odnosi się do tego w swoich wypowiedziach prezydent RP Andrzej Duda. Prawdziwą burzę wywołały słowa Zjednoczonej Prawicy Jacka Żalka, który był gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w programie "Fakty po Faktach" w TVN 24. program przerwano zanim poseł zdołał dokończyć swoją myśl, po tym jak powiedział, że "LGBT to nie ludzie". Przypomnijmy - prowadząca program dopytywała swojego gościa o wpis szefa sztabu Andrzeja Dudy Joachima Brudzińskiego, który na Twitterze napisał: "Polska bez LGBT jest najpiękniejsza" Wcześniej Żalek zarzucił stacji między innymi manipulację.

Do sprawy następnego dnia odniósł się prezydent Andrzej Duda podczas swojego przemówienia w Brzegu. Jak dzisiaj silny jest ten prąd to pokazuje wczorajsza sytuacja, gdy z jednej z polskich telewizji wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia - mówił prezydent.

Swoje zdanie na temat miłości osób tej samej płci wyraziła też Dominika Kulczyk. Już CZAS na czułą rewolucję. Na prawdę w miłości. Każdy MUSI móc kochać prawdziwie. Kogo chce i tak jak chce. Bo bez prawdy nie ma miłości. Miłość to prawda - napisała na Instagramie dodając do swojego wpisu zdjęcie Helmuta Newtona.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
7℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro