Reklama
Reklama

Przystanki "Bałtyk" i "Rondo Kaponiera" zostaną zamknięte dla komunikacji autobusowej

fot. ZTM
fot. ZTM

Uwaga na zmiany w komunikacji zbiorowej w rejonie ronda Kaponiera.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, od nocy z poniedziałku na wtorek (15/16 czerwca) do poniedziałku (22 czerwca) do godz. 4.30 w związku z koniecznością przeprowadzenia prac gwarancyjnych wyłączone z użytkowania dla komunikacji autobusowej będą przystanki autobusowo-tramwajowe "Bałtyk" i "Rondo Kaponiera" (na ul. Św. Marcin).

Choć zasadnicze prace potrwają jeden dzień, to z uwagi na konieczność stabilizacji krawężników przez cały tydzień nie będzie możliwości wjeżdżania na przystanki dla autobusów.Tramwaje będą zatrzymywać się bez zmian.

- W związku z powyższym autobusy linii nr 148, 159, 163, 169, 177 i 251 nie będą wjeżdżać na torowisko na przystanku Bałtyk. Tymczasowy przystanek zlokalizowany będzie na ul. Bukowskiej (obok hotelu Sheraton, przy "Żabce") - informuje ZTM.

W tym samym czasie autobusy linii nr 163, 169 w obu kierunkach oraz 238 (z Franowa), 249 (z Dębca) i 252 (z Kaczej) nie będą wjeżdżać na przystanek autobusowo-tramwajowy "Rondo Kaponiera" (na ul. Św. Marcin). Nie będzie utworzony zastępczy przystanek tymczasowy. Dla linii nr 163 i 169 następnymi przystankami będą "Zamek" i "Bałtyk", a dla linii nocnych "Most Teatralny".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna noc. Jest ostrzeżenie meteo!
12℃
6℃
Poziom opadów:
4.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.16 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro