Reklama
Reklama

Przygotują sushi dla każdego - na wszystkie gusta i za połowę ceny

Sushi i dania kuchni japońskiej ciągle jeszcze wydają się czymś niezwykle ekskluzywnym i wyszukanym w smaku. Tymczasem restauracja Sushi&More mieszcząca się w centrum handlowym w ETC Swarzędz postanowiła wyjść naprzeciwko szerokiej rzeszy klientów, dla której sushi to wciąż za drogi i zbyt egzotyczny przysmak.

Dla osób, które omijają szerokim łukiem restauracje sushi, tłumacząc się na przykład niechęcią do surowej ryby, przygotowaliśmy zupełnie nową kategorię - sushi bez surowej ryby. Znajdziemy tam wiele kąsków sushi z warzywami, japońskim omletem, marynowanym mięsem, tofu lub z owocami morza, które w sushi zawsze są gotowane, a także z rybą, ale grillowaną lub opiekaną. Warto także nadmienić, że surowych ryb nie powinny spożywać kobiety w ciąży, zatem ta kategoria jest wprost idealna dla Pań, które nie potrafią odmówić sobie sushi, a jednocześnie chcą stosować się do wszystkich zaleceń.

Zapraszamy zatem serdecznie do zamówień z nowej kategorii: "Sushi bez surowej ryby": https://www.sushimore.pl/menu/Nowo%C5%9B%C4%87%20!!%20Sushi%20bez%20surowej%20ryby

W tej kategorii możemy skosztować wiele cudownych smaków rolek sushi, wykonanych według najwyższych standardów japońskiej sztuki, będąc jednocześnie pewnym, że żadne danie nie będzie zawierało surowego mięsa ryb. Doskonała propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z sushi.

Przy okazji tworzenia tej kategorii postanowiliśmy stworzyć dwie kolejne. Wraz z rosnącymi trendami na wykluczenie mięsa i produktów zwierzęcych z diety, utworzyliśmy kategorie "Dania dla wegetarian" oraz "Dania dla wegan". Pierwsza z nich grupuje wszystkie dania bez mięsa, natomiast w drugiej nie uświadczymy produktów pochodzenia zwierzęcego. Tym samym chcemy dać możliwość wyboru wszystkim naszym Klientom, którzy nie będą musieli szukać swoich upodobań kulinarnych w całej karcie, a znajdą je w specjalnie przygotowanych kategoriach.

Dania dla wegan:
https://www.sushimore.pl/menu/Nowo%C5%9B%C4%87%20!!%20Dania%20dla%20wegan

Dania dla wegetarian:
https://www.sushimore.pl/menu/Nowo%C5%9B%C4%87%20!!%20Dania%20dla%20wegetarian

Równie istotny jest fakt, że restauracja Sushi&More nadal utrzymuje swoją promocję -50% na wszystkie dania sushi. Dzięki temu sztandarowe danie kuchni japońskiej, które zawsze uchodziło za drogie, jest teraz dostępne dla każdego. To kolejny argument, aby skosztować sushi w restauracji Sushi&More.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do centrum handlowego ETC Swarzędz lub do zamówień przez Internet na www.sushimore.pl lub telefonicznie pod numerem: 663 600 900.


Artykuł opublikowany 'pro bono' w ramach wsparcia redakcji epoznan.pl dla poznańskich restauracji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-5℃
-23℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
96.73 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro