Reklama
Reklama

Sherwin-Williams zamyka swoją fabrykę w podpoznańskich Sadach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. vixrealitum / pixabay.com

O wypowiedzeniach, które otrzymali pracownicy, poinformowali nas czytelnicy.

- Sherwin-Williams przez koronawirusa zamyka swój zakład w Sadach - napisali do nas czytelnicy. Jak udało nam się ustalić, firma rzeczywiście podjęła decyzją o zamknięciu. - Firma Sherwin-Williams informuje, że zamyka swoją niewielką fabrykę produkcji farb proszkowych znajdującą się w Sadach, w Polsce. Produkcja zostanie zamknięta do końca sierpnia 2020 roku, a zwrot leasingowanego budynku do właściciela nastąpi do końca listopada 2020 roku - wyjaśnia nam firma. - Decyzja o zamknięciu zakładu wpłynie na 10 pracowników zatrudnionych w zakładzie. Firma dochowa należytej staranności w zachowaniu wszelkich procedur prawnych, aby zminimalizować wpływ powyższej decyzji na pracowników i ich rodziny - dodaje.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Sherwin Williams to amerykańska firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą farb, powłok lakierniczych oraz produktów pokrewnych dla klientów profesjonalnych, przemysłowych oraz detalicznych. Na całym świecie ma tysiące sklepów i wiele zakładów.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro