Reklama
Reklama

Dobre wiadomości dla mieszkańców ul. Falistej. Z ronda Żegrze skręcą w Unii Lubelskiej!

fot. PIM

Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca.

Wraz z postępem prac na budowie nowej trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Unii Lubelskiej zmienia się organizacja ruchu w tym rejonie. - Od 8 czerwca dla mieszkańców osiedla przy ul. Falistej oraz części firm działających w tym rejonie otwarty zostanie zjazd z ronda Żegrze w kierunku osiedla oraz wlot na rondo Żegrze z ul. Unii Lubelskiej. Ruch tranzytowy w dalszym ciągu będzie się odbywał dotychczasowym objazdem, przez ulice Żegrze, Kurlandzką i Obodrzycką - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Prace w najbliższym czasie będą prowadzone przede wszystkim w rejonie nowej pętli, na której trwają roboty przy nawierzchni jezdni, a także układane są chodniki i powstają drogi rowerowe. Posadzono tu już zieleń, trwa wykańczanie budynku nadzoru ruchu, montaż monitoringu i małej architektury.

W poniedziałek zasadnicze prace drogowe będą prowadzone na odcinku ulicy Unii Lubelskiej od Falistej do Obodrzyckiej. - W związku z tym ten fragment zostanie wyłączony z ruchu, a dojazd do usytuowanej w tym rejonie myjni samochodowej będzie możliwy wyłącznie nowym, tymczasowym zjazdem z ul. Obodrzyckiej.

Wszystkie prace w tym rejonie mają się zakończyć do przełomu 2020 i 2021 roku.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
17℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
4.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro