Reklama
Reklama

Kolejne gotowe mieszkania na Nowych Kosmonautów w ofercie specjalnej

Kolejne mieszkania na osiedlu Nowych Kosmonautów trafią w ręce nowych właścicieli. Monday Development z grupy Unidevelopment zaczyna przekazywanie kluczy w drugim oddanym do użytku budynku. Dla ostatnich pozostających w sprzedaży gotowych lokali przygotowano ofertę specjalną.

W sumie w tej lokalizacji deweloper oddał do użytku już 214 mieszkań. Co ważne wszystkie zgodnie z zakładanym wcześniej terminem. Osiedle zaludnia się, a już za kilka miesięcy oddany do użytku zostanie ostatni z budynków.

Oferta osiedla Nowych Kosmonautów to świetna propozycja dla osób poszukujących mieszkań dostępnych od ręki. W przekazanych do użytku budynkach nadal znajdują się wolne lokale 2, 3 i 4-pokojowe. Prawdziwym komfortem jest możliwość umówienia się z doradcą na obejrzenie mieszkań. Chętni mogą skorzystać z pomocy architekta oraz profesjonalnej firmy w celu urządzenia lokalu pod klucz.

Dodatkowo w czerwcu, dla zainteresowanych zakupem gotowych mieszkań w inwestycji, deweloper Monday Development przygotował ofertę specjalną. Wraz z mieszkaniem za symboliczną złotówkę można otrzymać kartę przedpłaconą na zakupy w sklepie Castorama. Jeden z nich znajduje się niecały kilometr od inwestycji. Wartość karty uzależniona jest od wielkości mieszkania i wynosi nawet 5 tysięcy złotych. Szczegóły promocji dostępne są w biurze sprzedaży zlokalizowanym na terenie inwestycji, czynnym także w sobotę.

Systematycznie, wraz z przekazywaniem do użytku kolejnych budynków, trwa zagospodarowywanie terenu osiedla. Powstał kolorowy plac zabaw, wykonywane są nasadzenia różnorodnej zieleni. Na ścianie w okolicy placu zabaw powstał także niezwykły mural przedstawiający bawiące się w kosmosie dzieci. Mural ma blisko 150 m kw. powierzchni i jest dziełem zaprojektowanym i wykonanym przez absolwentów poznańskiej ASP.

Winogrady to wspaniałe do zamieszkania miejsce dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką. Jest to możliwe za sprawą bogato rozwiniętej infrastruktury tej dzielnicy. Wiele tu sklepów, punktów usługowych, a także miejsc sprzyjających rekreacji. Z samego osiedla blisko jest do pobliskiego parku Gagarina czy popularnej wśród poznaniaków Cytadeli. Tuż przy osiedlu przebiegają ścieżki rowerowe, którymi dojechać można do pobliskiej Wartostrady. Przemieszczający się komunikacją miejską docenią sąsiedztwo przystanku autobusowego, oraz fakt, że nie nieopodal osiedla przebiegać będzie nowa linia tramwajowa na Naramowice, która rozszerzy wachlarz dostępnych rozwiązań komunikacyjnych.

Więcej na:
www.nowychkosmonautow.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
18℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
10.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro