Reklama
Reklama

Ten teledysk chwyta za serce. Powstał by pomóc poznańskiemu domowi dziecka!

fot. Mamy Siłę by Pomagać / FB
fot. Mamy Siłę by Pomagać / FB

Pomysłodawcami i twórcami idei #MamySilebyPomagac jest dwoje muzyków: Joanna Dudkowska i Mateusz Urbaniak.

W ramach akcji powstał teledysk do piosenki "We Are The World" z udziałem 32 dzieci i wielu zaangażowanych ludzi chcących pomagać. Premiera teledysku odbyła się w wyjątkowym dniu - 1 czerwca właśnie z okazji Dnia Dziecka.

Teledysk oraz inicjatywy związane z jego promocją mają pomóc wsparciu Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Środki na pomoc placówce zbierane są też na portalu zrzutka.pl. Zebrane środki zostaną przeznaczone na podniesienie standardu życia podopiecznych poznańskiego domu dziecka, by mogły żyć w "bardziej kolorowym" świecie.
W chwili obecnej w domu dziecka przebywa 28 wychowanków. Są to dzieci w przedziale od 5 do 18 roku życia , 14 chłopców i 14 dziewczynek. Pomimo trudnej sytuacji w jakiej się znalazły są bardzo kochane -
informują organizatorzy zbiórki. Nie widzimy ich bólu , łez i samotności, ale to nie znaczy , że ich nie ma. Pragniemy pomóc w stworzeniu dzieciom namiastki malutkiej krainy baśni i spokoju, takiego miejsca, w którym będą mogły chociaż pomarzyć o innym, lepszym świecie - dodają.

Zrzutkę można wesprzeć tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro