Reklama

W Poznaniu ma powstać nowy koncept sklepu bezobsługowego

Dziś działający sklep sieci | fot. materiały prasowe

To ma być prawdziwa rewolucja.

Wprowadzenie zupełnie nowego rozwiązania zapowiadają twórcy sklepów "Take&GO", a więc firma Surge Cloud. Pierwszy bezkasowy sklep sieci otwarta w ubiegłym roku przy ulicy Półwiejskiej. Wówczas zapowiadano, że planowane są kolejne otwarcia i na koniec 2020 roku głównie w Poznaniu i Warszawie ma działać 20 lokali. Tymczasem dotąd otwarto tylko dwa w stolicy Wielkopolski.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Jak opisuje portal wiadomoscihandlowe.pl, twórcy konceptu zdecydowali się na wstrzymanie ekspansji w obecnym formacie. W zamian przystąpiono do prac nad zupełnie nowym sklepem bezobsługowym. Pierwszy sklep w nowej odsłonie ma zostać otwarty w Poznaniu maksymalnie w ciągu 6 miesięcy, a optymistyczna wersja zakłada, że nastąpi to już na początku jesieni.

Choć szczegółów jeszcze nie zdradzono, w nowym sklepie ma zostać zastosowana zupełnie nowa technologia, zmieniony też zostanie każdy aspekt sklepu - nie tylko technologia, ale też asortyment. Ma to być coś "zupełnie nowego na rynku".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro