Reklama
Reklama

Poznańskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach organizuje protest przeciwko "przymusowej szczepionce na Covid-19"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. whitesession / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. whitesession / pixabay.com

Odbędzie się 6 czerwca w południe w Warszawie.

- Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, uwięzienie w szpitalu i ciągłe zaostrzanie prawa. To wszystko spotyka rodziny na całym świecie za troskę i ochronę dzieci. W dobie ogłoszonej epidemii COVID-19 ma to zostać rozszerzone również na dorosłych! Bill Gates zaplanował zaszczepienie każdego człowieka na Ziemi i monitorowanie poprzez elektroniczne certyfikaty i system ID2020. Rząd już teraz zaczął nas śledzić nakładając na firmy telekomunikacyjne obowiązek udostępniania informacji o naszej lokalizacji - czytamy w zapowiedzi wydarzenia, które odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Nie ma naszej zgody na medialną dezinformację generującą paniczny lek i agresje wobec osób, które, żądają przejrzystości działań rządów. Nie godzimy się na wymuszanie przyjęcia produktów przemysłu farmaceutycznego bez odpowiedzialności za skutki ich podania. Mówimy stop odbieraniu wolności i pogardzie dla podstawowych praw! Bądź z nami na ulicach swojego kraju - apelują organizatorzy.

Organizatorem polskiego wydarzenia jest poznańskie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach Stop Nop, którego najbardziej rozpoznawalną twarzą jest Justyna Socha. Socha na FB stowarzyszenia zaprasza do udziału w proteście równocześnie informując, że ma świadomość ograniczenia zgromadzeń do 150 osób. Na pl. Zamkowym w Warszawie może jednak pojawić się więcej osób. Socha tłumaczy, że będą tam służby porządkowe, które wyjaśnią "jak podzielić się na 150-osobowe grupy". - Nie sądzę, by był to ostatni protest związany ze szczepionką na Covid-19, bo badania tych szczepionek trwają, wymyślanie przeróżnych technik śledzenia, lokalizowania i utrudniania ludziom życia, które będą wykorzystywane do wymuszania szczepień, to wszystko, ta machina powstaje. Będziemy jeszcze mieli co robić - mówi Socha.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro