Reklama

Trałka i Kieliba przedłużyli umowy z Wartą Poznań. "Mam nadzieję, że znów zagram w ekstraklasie"

fot. Warta Poznań
fot. Warta Poznań

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców Warty Poznań.

Klub skorzystał z odpowiednich klauzul zawartych w umowach Łukasza Trałki i Bartosza Kieliby, dzięki czemu zostały one przedłużone do czerwca 2021 roku. - Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo dobrze się tu czuję. Ta decyzja pokazuje chyba, że wykonuję dobrą pracę. Mam nadzieję, że znów zagram w Ekstraklasie, tym razem w barwach Warty Poznań - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu Trałka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

36-latek trafił na Drogę Dębińską w ubiegłym roku i z miejsca stał się jednym z liderów zespołu. Do tej pory 18 razy wystąpił na boiskach Fortuna 1 Ligi, notując po jednej bramce i asyście.

- Po rozmowach z Łukaszem zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu o kolejny sezon. Przez niespełna rok gry w Warcie Poznań Łukasz pokazał, że jest ważną częścią zespołu, zarówno na boisku, jak i poza nim. Łukasz udowodnił, że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie i choćby pod względem sportowym jest bardzo dużą wartością dla klubu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że, jako zawodnik z ogromnym doświadczeniem, pełni też w drużynie rolę mentora. Bardzo się cieszymy, że ma w sobie wolę, by grać w piłkę przez kolejny rok i będzie w tę piłkę grał w Warcie Poznań - powiedział Robert Graf, dyrektor sportowy Warty.

W klubi zostaje również kapitan, Bartosz Kieliba, który bronił barw Zielonych jeszcze w trzeciej lidze i zaliczał z zespołem kolejne awanse. - Chcę tutaj zostać, bo czuję się częścią tego klubu. Nasza wspólna droga będzie trwała dalej i jestem z tego bardzo zadowolony. Wspinamy się razem po kolejnych sportowych szczeblach, ale nadal jesteśmy nienasyceni, nadal chcemy więcej i przy nadarzającej się okazji powalczymy o kolejny sukces. Czas pokaże, dokąd nas to zaprowadzi - komentował obrońca.

W obecnym sezonie Kieliba rozegrał 21 meczów i zdobył 2 gole. W sumie ma na koncie ponad 100 występów w barwach Warty.

Wicelider Fortuna 1 Ligi wznowi rozgrywki w środę - Warta zagra wówczas na wyjeździe z GKS 1962 Jastrzębie

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.24 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro