Reklama
Reklama

Żurawiniec: rower miejski porzucony w krzakach

fot. Czytelniczka

Do naszej redakcji trafiły kolejne zdjęcia zdewastowanego roweru miejskiego.

W czwartek godzinach przedpołudniowych w okolicy dużego stawu w rezerwacie Żurawiniec znalazłam porzucony rower ( w zaroślach poniżej głównej ścieżki leżał porzucony w kierunku os. Łokietka) - napisała nasza Czytelniczka.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Przypominamy, że takie informacje pojawiają się wielokrotnie. Na łamach naszego portalu opisywaliśmy wiele przykładów dewastacji rowerów miejskich - były to między innymi urwane koła, wykonane za pomocą farby w sprayu napisy czy "postój" na... śmietniku.


Przypominamy, że wszelkie przypadki porzucenia rowerów i wszelkie usterki można zgłaszać na infolinię, dostępną pod numerem telefonu 61666 80 80. Ponadto w ubiegłym roku powstała aplikacja webowa "Zgłoś rower" - to proste i szybkie informowanie Nextbike o znalezieniu porzuconego roweru. Jest dostępna tutaj.
To osoba zgłaszająca decyduje czy chce pozostać anonimowa, czy też pozostawi kontakt do siebie. Osobom, które wybiorą drugi wariant i zostawią swój numer telefonu, po odebraniu roweru, konto zostanie doładowane kwotą 5 zł. Dodatkowo nie jest konieczne podawanie adresu, gdzie znajduje się rower. Wystarczy skorzystać z opcji "Moja lokalizacja", która automatycznie zapisze współrzędne porzuconego roweru - informują przedstawiciele Nextbike Polska.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.89 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro