Reklama
Reklama

Ozdrowieniec ponownie trafił do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wojska Obrony Terytorialnej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wojska Obrony Terytorialnej

Do szpitala jednoimiennego trafił podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu.

O sprawie informuje Radio Poznań. Jak relacjonują dziennikarze mężczyzna leczony był w szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej, po czym został wypisany i uznany za ozdrowieńca wrócił do DPS-u. Teraz trafił do szpitala w Wolicy - u pacjenta znów pojawiła się gorączka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak przekazała zastępczyni dyrektora placówki Ewa Zalc-Budziszewska test wykazał, że pacjent ma koronawirusa. Ci pacjenci w starszym wieku trochę dłużej pozbywają się tego koronawirusa, ale też są bardziej skąpo objawowi, więc może ten układ immunologiczny słabiej funkcjonuje, nie ma ostrych objawów, ale też pozbywanie się wirusa trwa dłużej. Są też tacy, którzy mieli badania, których wyniki dwukrotnie dały wynik pozytywny, a trzeci już jest ujemny. I będą jutro mieli robione kolejne. Jeśli się powtórzą, to zostaną wypisani ze szpitala - tłumaczy w rozmowie z radiem Zalc-Budziszewska.

Do szpitala przewiezione zostały jeszcze dwie osoby, które miały kontakt z zakażonym. Nie ma jeszcze wyników ich testów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
39.37 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro