Reklama
Reklama

Cezar odszedł na zasłużoną, policyjną emeryturę!

fot. policja

Przez lata pracował w poznańskim Oddziale Prewencji Policji.

Jak informują wielkopolscy policjanci, Cezar swoją służbę w policji rozpoczął, gdy miał rok. Niemal od początku swojej pracy w policji jego opiekunem był aspirant sztabowy Krystian Macuda. - Szkolenie od samego początku odbywało się eksternistycznie, w Poznaniu. Cezar okazał się bardzo pojętnym uczniem i wszytko łapał w lot. Szkolony był do działań patrolowych. Takie elementy, jak asysta przy legitymowaniu, czy obezwładnianie agresywnego figuranta były dla niego niemal, jak zabawa. Wszystkie egzaminy w Sułkowicach przeszedł celująco. Podczas wielu lat służby patrolował ze swoim przewodnikiem ulice Poznania i różnych miast Wielkopolski. Uczestniczył także w zabezpieczeniach wielu imprez sportowych. Na swoim koncie ma np. mecze podczas Euro 2012 - wyjaśniają.

Wielokrotnie Cezar brał udział w imprezach, w których uczestniczyły dzieci. - Ujawniała się wówczas jego łagodna strona charakteru. Dziesiątki razy brał udział w różnych imprezach i spotkaniach z udziałem dzieci. Był cierpliwy, uważny i zawsze super pozował do pamiątkowych zdjęć.

Pies właśnie odszedł na zasłużoną emeryturę. Jego opiekun także od niedawna jest już na emeryturze i zabrał Cezara do swojego domu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
18℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro