Reklama
Reklama

W poniedziałek otwarty zostanie POK ZTM na Junikowie

fot. ZTM
fot. ZTM

W poniedziałek otwarty zostanie kolejny Punkty Obsługi Klienta ZTM.

Tym razem chodzi o miejsce obsługi pasażerów na Junikowie, zamknięty w ostatnich tygodniach z powodu pandemii koronawirusa. Klienci będą mogli z niego korzystać od 10:00 do 17:00. Tym samym na terenie miasta będzie działać osiem POK.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Obecnie bezpośrednia obsługa - w ograniczonym zakresie i z zachowaniem środków ostrożności - jest realizowana w punktach: Górczyn - dworzec autobusowy, Ogrody - pętla tramwajowa (punkt znajduje się w budynku przy pl. Waryńskiego 9), Rondo Kaponiera (poziom -1), Os. Sobieskiego - dworzec autobusowy, Dębiec - pętla tramwajowa, na dworcu autobusowym Śródka oraz w Centrum Handlowym przy pl. Wiosny Ludów (wejście od ul. Strzeleckiej).

Punkty Obsługi Klienta są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 (z przerwami: I. stanowisko 14:00-14:15; II. stanowisko 14:15-14:30).

Równocześnie ZTM przypomina, że wiele spraw można załatwić zdalnie - przez telefon lub internet.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro