Reklama
Reklama

ZTM: 1 czerwca przywrócone zostaną kolejne linie i kursy

fot. ZTM

Z uwagi na stopniowe wycofywanie się z ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią, a co za tym idzie zmniejszanie obostrzeń oraz rosnącą liczbę pasażerów, niebawem znów wzmocniony zostanie obecny specjalny rozkład jazdy.

Od 1 czerwca na liniach tramwajowych i części głównych linii autobusowych popołudniowy szczyt komunikacyjny rozpocznie się godzinę wcześniej (o godz. 13), natomiast na liniach tramwajowych potrwa do godz. 18.

Linia nr 4
- wznowienie kursów w dni robocze poza szczytem co 20 minut (w godzinach szczytu linia kursuje od 18 maja co 24 minuty i jest zsynchronizowana z linią nr 3) oraz w weekendy
Linia nr 201 - wznowienie kursów we wszystkie dni tygodnia (także w noce z poniedziałku na wtorek) co 30 minut (bez wzmocnień weekendowych)
Linia nr 145 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia, w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy
Linia nr 146 - w godz. 10:00 - 20:00 we wszystkie dni tygodnia trasa zostanie wydłużona do Strzeszynka, dodatkowo w niedziele i święta obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy
Linia nr 157 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia (w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy)
Linia nr 194 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia (w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy)
Linia nr T21 - linia zawieszona
Linia nr 232 - wznowienie kursów na stałej trasie
Linia nr 235 - wznowienie kursów na stałej trasie

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
20.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro