Reklama

Bezpieczne wakacje nad morzem w Seaside Park Hotel

Wakacje 2020 będą zdecydowanie inne niż wszystkie. Szalejący na całym świecie koronawirus wymusił zmiany planów urlopowych Polaków. Obawa przed potencjalnym zagrożeniem zachorowania do końca nie wystraszyła chłonnych przygód wczasowiczów. Każdy na swój sposób pragnie odpocząć, a zachowując bezpieczne zasady będzie to możliwe. Z dala od wielkich aglomeracji, w klimatycznym Kołobrzegu, na obrzeżach dzielnicy wschodniej znajduje się Seaside Park Hotel. Tutaj bezpiecznie wypoczniesz!

Seaside Park Hotel zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu jako jedyny z nielicznych funkcjonował podczas całego okresu pandemii, przyjmując gości podróżujących służbowo. Na samym początku obiekt wprowadził restrykcyjne zasady higieniczne według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, aby nikt nie obawiał się o swoje zdrowie. Obiekt został wyposażony w urządzenia do fumigacji pokoi, płyny do dezynfekcji rozmieszczone w publicznych sektorach hotelu. Personel został zaopatrzony w maseczki ochronne oraz rękawiczki, na recepcji pojawiły się osłony ochronne Plexi, a co najważniejsze wszystkie miejsca użyteczności są każdego dnia kilkakrotnie dezynfekowane. Zniesienie kolejnych obostrzeń częściowo pozwoliło wrócić branży hotelarskiej do normy, w sezon letni wchodzimy więc z optymizmem.

Obiekt położony w pierwszej linii brzegowej Morza Bałtyckiego w Kołobrzegu, przyciąga niczym magnes, a dobroczynny jod stwarza niezwykły mikroklimat, jedyny taki w Polsce z uwagi na jego 8 rodzajów. Z dala od centrum, a jednocześnie blisko terenów zielonych wyjątkowego Ekoparku Wschodniego - to pozwala cieszyć się wymarzonym i bezpiecznym urlopem.

Hotelowa restauracja On-The-Wave wyróżnia się niezwykłą kompozycją smaków, która łączy w sobie nadmorskie aromaty z filozofią slow - food. Dania są przygotowane z największą starannością, wyłącznie z naturalnych składników, które pochodzą z organicznych upraw, co daje gwarancję smacznych potraw. Przestrzeń restauracji pozwala na takie zaaranżowanie stolików, aby zachować wymagane odstępy i umożliwić bezpieczne spożywanie posiłków. Bogata infrastruktura rekreacyjna zachęca do aktywności fizycznej. Już teraz można korzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów, kijków do Nordic Walking. W te wakacje nie pozwolimy Wam na nudę!

Zobacz jak wygląda hotel https://seasidepark.pl/ Seaside Park Hotel, który jest w pełni przygotowany na bezpieczny pobyt nad polskim morzem https://seasidepark.pl/bezpieczny-hotel.


Zadzwoń i zarezerwuj swoje bezpieczne wakacje z dala od COVID-19, zapraszamy do skorzystania z oferty Wakacje all inclusive https://seasidepark.pl/oferty-specjalne/szczegoly-pakietu?OfferID=192831 Łapcie okazję, ostatnie wolne pokoje jeszcze dostępne!!!

Szczegóły związane z ofertą oraz bezpieczeństwem na terenie obiektu są dostępne pod numerem telefonu +48 94 333 40 50 lub +48 94 333 40 51 oraz mailowo: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
63.27 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro