Reklama
Reklama

Poznański poseł rapuje: "pośle z Żoliborza wracaj znów do łoża"

fot. Adam Szłapka / FB

Adam Szłapka dołączył do akcji #Hot16Challenge2.

Organizatorem akcji jest raper Solar. Ideą akcji, w której wspólnie nominują się artyści jest pomoc służbie zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. Chodzi o skomponowanie utworu, którego tekst - zgodnie z przyjętą zasadą - musi liczyć 16 wersów. Przypominamy, że do akcji włącza się wielu polityków - również prezydent Andrzej Duda. Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2 - napisał na Twitterze. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie! -dodał.

#peselniemaznaczenia Peelingi medyczne peel mission Lift Peel i Reti Peel w listopadzie -30% #wonderlandpolska
REKLAMA

Nagranie prezydenta szybko stało się hitem internetu. Komentował je również poznański raper Peja. Jakie życie raki rap. Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka. Beka.- napisał na swoim profilu na FB Peja. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje ale chyba już na to za późno. Shit is Real - dodał.

Wyzwanie przyjął też poznański poseł, przewodniczący Nowoczesnej Adam Szłapka. Wykorzystałem ten "challenge", żeby powiedzieć kilka słów prawdy tym, którzy nami rządzą i którzy odpowiadają za chaos w państwie - komentuje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
52.46 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro