Reklama
Reklama

Gasili pożar, znaleźli nieprzytomnego mężczyznę z ranami kłutymi

fot. Kalisz24.INFO

Do zdarzenia doszło w Kaliszu.

Strażacy zgłoszenie o pożarze trawy odebrali we wtorek około godziny 22. Jak relacjonuje portal Kalisz24 INFO płomienie w rejonie ul. Majkowskiej i Kanału Bernardyńskiego zauważył przechodzeń. Po przyjeździe wozów strażackich okazało się, że palą się śmieci.

Podczas gaszenia pożaru śmieci ratownicy tuż obok znaleźli leżącego na ziemi mężczyznę - był nieprzytomny - informuje portal Kalisz24 INFO mł. kpt. Szymon Zieliński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Strażacy przystąpili to udzielania pierwszej pomocy. Podczas czynności ratowniczych okazało się, że na ciele poszkodowanego znajdują się dwie rany kłute. Po chwili na miejscu zdarzenia pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego i policja - dodaje.

Na chwilę obecną mężczyzna uznawany jest jako NN. Trafił do szpitala, trwają czynności prowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego oraz techników kryminalistyki - mówi w rozmowie z lokalnym portalem asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.


  • Aktualizacja
    środa, 20.05.2020 r., godz. 14.08
    Aktualizacja
    środa, 20.05.2020 r., godz. 14.08
    Jak poinformował mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji do wyjaśnienia w sprawie właśnie zatrzymano 35-latka.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro