Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

fot. Christian Lundahl / freeimages.com

Wszystkie utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Od godziny 22:00 w dniu 19 maja (wtorek) do 6:00 w dniu 20 maja (środa) wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy ulicy Zielonej (na odcinku od Pl. E. Bojanowskiego do ul. Lipowej) oraz pl. E. Bojanowskiego (od ul. Poniatowskiego-do ul. Zielonej) w Luboniu. W tym samym terminie, ale w godzinach od 23 do 6:00 z utrudnieniami muszą się też liczyć mieszkańcy Puszczykowa - ulicy Poznańskiej (od ul. M. Kopernika do ul. Wczasowej-tory kolejowe) i wszystkich ulic przyległych - ul. Wczasowa, ul. A. Wodziczki, Powstańców Wlkp. (od ul. B. Chrobrego do ul. Kościelnej).

Również od 19 do 20 maja wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy Dachowej - ul. Poznańska (od. ul. Okrężnej do ul. Inżynierskiej), ul. Złota, ul. Południowa, Os. Tygrysie, Os. Sowie, ul. Srebrna, ul. Turkusowa, ul. Tęczowa, ul. Pistacjowa. Z utrudnieniami trzeba się liczyć w godzinach od ulicy 22:00 do 5:00.
Z kolei od godziny 23:00, 19 maja do godziny 4:00, 20 maja wody nie będą mieli mieszkańcy ulicy Kartuskiej, Polanickiej i Szczawnickiej w Poznaniu.

Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro