Reklama
Reklama

Imprezowy piątek na lotnisku Ławica: światła i muzyka z samolotem w tle. "Co to za impreza?"

Lotnisko Ławica | fot. Aerofoto Kaczmarczyk
Lotnisko Ławica | fot. Aerofoto Kaczmarczyk

W piątek wieczorem na poznańskim lotnisku odbyło się nietypowe wydarzenie.

O "hałas" i nietypowych efektach świetlnych informowali nas w piątek około 22.00 czytelnicy. - Czy wiecie co za impreza z głośną muzyką i efektami świetlnymi na tle samolotu jest od co najmniej godziny na terenie lotniska Ławica? Przecież obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 2 osób - napisał jeden z nich. - Na os. Lotnictwa Polskiego było słychać odgłosy muzyki, prowadzącego i efekty świetlne na tle samolotu - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Błażej Patryn z lotniska Ławica potwierdza, że w piątkowy wieczór na lotniskowej płycie zorganizowano nietypowe wydarzenie. - Specjalnie go nie zapowiadaliśmy, by uniknąć sytuacji, w której pojawiliby się tutaj miłośnicy muzyki. Ze względu na pandemię takie zgromadzenia są przecież obecnie zakazane - mówi.

Co działo się na lotnisku? - 3 DJ-ów przygotowało 90-minutowy set muzyczny dla fanów muzyki imprezowej. Zostanie on zaprezentowany w niedzielę o 20.00 w internecie - zdradza Patryn. Oto fragment opisu organizatorów:

Dajcie się porwać w muzyczny "lot" prosto z lotniska Ławica. Samoloty stoją w miejscu, granice zamknięte, ale serca fanów klubowych brzmień biją ciągle w tym samym rytmie. To właśnie szczególnie dla nich projekt THE3 czyli neeVald, Bartes, Matthew Clarck zagrają specjalny 90-minutowy set na płycie lotniska Ławica. Wkręcająca muzyka i piękne widoki z wielu kamer sprawią, że będą to dobrze spędzone chwile.

Wydarzenie będzie dostępne w niedzielę wieczorem TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro