Reklama

Zawodnik Warty Poznań wrócił do treningów po długiej przerwie

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Po kilku miesiącach przerwy do treningów powrócił Nikodem Fiedosewicz.

Lewy obrońca Warty Poznań zmagał się z rozlanym i aktywnym zapaleniemościęgna Achillesa. Próbowano leczenia zachowawczego, ale ból nie ustępował, dlatego w połowie lutego przeprowadzono operację.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

22-latek wrócił już do treningów z piłką i wkrótce dołączy do kolegów. - Nie jesteśmy pewnie zadowoleni z tych wszystkich obostrzeń, zawieszonych rozgrywek, ale w przypadku Nikodema cała ta sytuacja zadziałała na plus. Zawodnik stracił niewiele spotkań, teraz wraca do zespołu i w dokończonym sezonie powinien być już do dyspozycji trenera - przyznał na łamach wartapoznan.pl fizjoterapeuta wicelidera Fortuna I Ligi, Bartłomiej Smuniewski.

Fiedosewicz latem wrócił z wypożyczenia do KKS Kalisz. W obecnym sezonie rozegrał w barwach Warty 6 spotkań. 22-latek to wychowanek Zielonych, mający za sobą w sumie ponad 100 meczów w zespole z Drogi Dębińskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro