Reklama
Reklama

Peja komentuje rap w wykonaniu prezydenta RP. "Kabaret to był Dudek, a nie Duda"

fot. Andrzej Duda #Hot16Challenge2/YT

Andrzej Duda podjął wyzwanie rapera Zeusa. Film z nagraniem prezydenta stał się hitem w sieci.

Prezydent RP dołączył do akcji #Hot16Challenge2, której organizatorem jest raper Solar. Ideą akcji, w której wspólnie nominują się artyści jest pomoc służbie zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. Chodzi o skomponowanie utworu, którego tekst - zgodnie z przyjętą zasadą - musi liczyć 16 wersów. Do akcji przyłączył się prezydent Duda. Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie! - komentuje Andrzej Duda na Twitterze.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Nagranie prezydenta szybko stało się hitem internetu. Komentuje je również poznański raper Peja. Jakie życie raki rap. Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka. Beka.- napisał na swoim profilu na FB Peja. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje ale chyba już na to za późno. Shit is Real - dodał.

Prezydent nominował do udziału w akcji między innymi Marylę Rodowicz i premiera Mateusza Morawieckiego.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
7.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro