Reklama

Łatwiej załatwimy sprawę w ZTM: w piątek ruszą dwa punkty obsługi klienta

fot. ZTM
fot. ZTM

Poznański ZTM w najbliższy piątek ponownie uruchomi dwa punkty obsługi klienta.

Chodzi o lokalizację na Dworcu Śródka oraz w gmachu CH Kupiec Poznański przy pl. Wiosny Ludów. W sumie działać będzie więc siedem POK, z których klienci mogą korzystać w godzinach 10-17.

Zarząd Transportu Miejskiego apeluje jednocześnie, żeby w miarę możliwości wciąż w pierwszej kolejności korzystać z możliwości obsługi zdalnej - np. w celu zapisywania ulg. Pozwoli to zadbać o bezpieczeństwo własne i pracowników.

Obecnie działają punkty zlokalizowane na Górczynie (dworzec autobusowy), Ogrodach (pętla tramwajowa), rondzie Kaponiera (poziom -1), os. Sobieskiego (dworzec autobusowy) i Dębcu (pętla tramwajowa).

POK są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 (z przerwami: I. stanowisko 14:00-14:15; II. stanowisko 14:15-14:30).

Wprowadzono oczywiście reżim sanitarny - obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk lub korzystanie z rękawiczek, klienci muszą też zachować dwumetrowe odległości pomiędzy sobą.

Przy składaniu wniosku o kartę PEKA - z uwagi na środki ochrony - nie są wykonywane zdjęcia do odwołania.

Karty PEKA pozostające do odbioru z wciąż nieczynnych POK, mieszczących się: przy ul. Matejki 59, w budynku Dworca Zachodniego PKP, na Dworcu Rataje i na pętli tramwajowo-autobusowej Junikowo - można odbierać w Punkcie Obsługi Klienta pod rondem Kaponiera.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro