Reklama

Kolejny przypadek koronawirusa wśród personelu medycznego. Część szpitala przy Szwajcarskiej wyłączona z użytku

fot. UMP
fot. UMP

Zakażona jest jedna z opiekunek medycznych.

Informację przekazał nam Czytelnik. Ewakuowano oddział internistyczny szpitala na Szwajcarskiej - zakażona salowa (Covid). Na kwarantannie personel tego oddziału i pracownicy - pisze.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Rzeczniczka prezydenta Poznania i UMP Joanna Żabierek przekazała, że potwierdzono zakażenie u jednej opiekunki medycznej. Jedna część oddziału została wyłączona i przechodzi dezynfekcję. Najprawdopodobniej jutro praca zostanie w tym miejscu wznowiona - mówi nam rzeczniczka.

Na razie nie mamy informacji, czy i ewentualnie ile osób z oddziału zostanie skierowanych na kwarantannę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro