Reklama
Reklama

LOT wydłużył zawieszenie połączeń pasażerskich

fot. By JT Occhialini - https://www.flickr.com/photos/jtocchialini/17239411812/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=39734254

Wciąż nie wiadomo kiedy linia lotnicza LOT wznowi regularne połączenia pasażerskie.

Spółka poinformowała właśnie o przedłużeniu zawieszenia połączeń. - W nawiązaniu do niestabilnej sytuacji na międzynarodowych rynkach lotniczych oraz licznych obostrzeń związanych z przemieszczaniem w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, Zarząd PLL lot podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych. Wszystkie rejsy pasażerskie LOTu, krajowe i międzynarodowe, zaplanowane do dnia 31 maja włącznie, zostają odwołane - podano w komunikacie.

Co z osobami, które już wcześniej kupiły bilety na połączenia w tym okresie? W tej sytuacji można go wymienić na voucher, zmienić termin lub cel podróży, przewoźnik umożliwia również otrzymanie zwrotu gotówki. W tym celu należy skontaktować się z firmą.

Co z innymi liniami? Samolotów Wizz Air nie zobaczymy na polskich lotniskach co najmniej do 9 maja, a Ryanair zawiesił połączenia do 14 maja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
-3℃
Poziom opadów:
13 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro