Reklama
Reklama

Na pl. Wolności odbyła się manifestacja "Protest społeczny" przeciwko rządom PiS

fot. Włodzimierz Hoppel

W samo południe na placu Wolności odbyła się manifestacja "Protest społeczny".

O wydarzeniu pisaliśmy już w poniedziałek. Jego organizatorem jest Dla Rzeczypospolitej. Mamy dość tego wszystkiego !!! Ówczesna władza doprowadziła do katastrofy ekonomicznej w Naszym pięknym kraju, ludzie stracili dobytek życia, pracę, normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, inni popadli w straszne długi przez działania Polskiego Rządu - informowali organizatorzy. Okres pandemii w Polsce pokazał prawdziwe oblicze władzy, która pisze ustawy pod swoimi stołkami mając za nic obywateli w tym kraju oraz nie liczy się z ich zdaniem. Nie chcemy takiego Rządu !!! - dodali.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Do sprawy na swojej konferencji odniósł się kilka dni wcześniej prezydent Poznania. Nic o takiej manifestacji nie wiem, nie zostało to formalnie zgłoszone - mówił na swojej konferencji prasowej prezydent Jacek Jaśkowiak. Jeśli nawet ileś osób się pojawi, zastosują odpowiednie środki ostrożności, będą w odpowiedniej odległości, będą mieli maski, nie sądzę, by z tym się wiązały jakieś zagrożenia. Nie wydaje mi się, by była to bomba epidemiologiczna - dodał.

Mimo zakazu zgromadzeń w całym kraju wydarzenie odbyło się. Na placu Wolności pojawiło się sporo osób.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
6.53 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro