Reklama
Reklama

Rezerwy Kolejorza również szykują się do wznowienia rozgrywek

Rezerwy Lecha prowadzi Rafał Ulatowski | fot. WTK
Rezerwy Lecha prowadzi Rafał Ulatowski | fot. WTK

Za kilka tygodni rozgrywki powinna wznowić nie tylko PKO BP Ekstraklasa.

Rywalizacja w najwyższej lidze na nowo ma rozkręcić się 29 maja, a zespoły będą (a właściwie już zostały) poddane specjalnemu reżimowi sanitarnemu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W I i II lidze piłkarze wybiegną na boiska pomiędzy 30 maja a 6 czerwca. To ważna informacja dla Warty Poznań, a także rezerw Lecha Poznań, występujących na trzecim poziomie.

Jak informuje oficjalna witryna Kolejorza, wszyscy zawodnicy drugiego zespołu od ostatniego czwartku są w tzw. izolacji sportowej. W tym czasie muszą codziennie wysyłać raporty medyczne, które trafiają do PZPN.

W okolicy 4 maja piłkarze i członkowie sztabów zostaną poddani testom na koronawirusa. Ta kwestia budziła spore wątpliwości natury finansowej, chociażby w niektórych klubach drugoligowych - spekulacje zdecydowanie przeciął Zbigniew Boniek, zapewniając, że koszty testów pokryje PZPN.

Dwa dni później mają ruszyć treningi w małych grupach, a rozpoczęcie zajęć dla całych zespołów przewiduje się na 10 maja.

Przed wznowieniem rozgrywek drużyny znów przejdą testy na koronawirusa.

Po 22 kolejkach Lech II Poznań ma na swoim koncie 28 punktów, co daje 13. miejsce i 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Do końca rywalizacji pozostało 12 spotkań.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
63.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro