Reklama
Reklama

Ostatni samolot ze środkami medycznymi wylądował na Ławicy

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Około godziny 19 wylądował Czwarty i ostatni Dreamliner ze środkami medycznymi z Chin.

Samolot zauważyli nasi Czytelnicy. Czyżby na Ławicę przyleciał kolejny samolot z ładunkiem artykułów medycznych? Właśnie nad Ratajami przeleciał samolot Lotu - pisze jeden z nich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dzisiaj tuż po godzinie 19.00 na poznańskiej Ławicy. Czwarty i ostatni #Dreamliner ze środkami ochrony życia i zdrowia na pokładzie. Wszystkie cztery transporty ufundowane przez Kulczyk Foundation na rzecz Fundacji Lekarze Lekarzom przy Naczelnej Izbie Lekarskiej. Także i na tym pokładzie oraz w ładowniach maski, kombinezony, gogle i przyłbice - informują przedstawiciele poznańskiego lotniska.Samolot ze środkami pomocy medycznej wylądował na poznańskim lotnisku też dzisiejszej nocy. Sprzęt trafi do okręgowych izb lekarskich w całej Polsce w tym do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu. Następnie będzie poprzez izby lekarskie dystrybuowany do placówek - informowała Katarzyna Strzałkowska, rzecznik prasowy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.


57 ton sprzętu podzielono na cztery dostawy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro