Reklama
Reklama

KontenerART zaczął działać. Ale tylko w formie "na wynos"!

fot. KontenerART / FB
fot. KontenerART / FB

Zbliżająca się majówka to od lat czas inauguracji sezonu w KontenerART nad Wartą.

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, otwarcie KontenerART w kształcie, jaki znamy z ubiegłych lat, odbędzie się z opóźnieniem. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy. Ale już od piątku, 24 kwietnia, w popularnych "Kontenerach" działa opcja "na wynos".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Jesteśmy na Chwaliszewie! I serwujemy napoje, kawusię i jedzenie z okienek NA WYNOS. Jeśli będziecie spacerować po chwaliszewskim parku lub nad Wartą, bo już można bywać rekreacyjnie w przestrzeni publicznej, to - zachowując zasady dystansu społecznego - przejdźcie koło nas! Na miejscu będzie czynna wydawka od Why Thai Express, Pitu Pitu, lody od LoLoDzik i Made in Thailand - lody tajskie. Działamy od 12.00 do 20.00. Wszystko NA WYNOS z zachowaniem wszystkich wyznaczników dotyczących bezpieczeństwa. D'ont worry - to nie koniec świata - apelują pomysłodawcy akcji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
69.37 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro