Reklama

Tegoroczny "Poznań za pół ceny" inny niż zwykle

fot. PLOT
fot. PLOT

Organizatorzy corocznej akcji turystycznej muszą dostosować się do nowej rzeczywistości.

Ze względu na pandemię korona wirusa odbycie się "Poznania za pół ceny" w formie, jaką znamy z ubiegłych lat, jest niemożliwe. Zdecydowano się więc na przeniesienie się do internetu. - Utrzymujemy dwa filary akcji czyli unikalny program turystyczny i doskonałą jakość poznańskich usług turystycznych w okazyjnej cenie, ale przenosimy te filary w nowy wymiar - mówi Jan Mazurczak, prezes zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Akcja w tym roku będzie się odbywać nie w weekend, a przez ponad tydzień - od 2 do 10 maja. W internecie będzie można odbyć wirtualne spacery po mieście z przewodnikami, a także zwiedzić poznańskie wystawy i muzea. - Z drugiej strony także w Internecie kupimy usługi turystyczne w atrakcyjnej cenie w postaci voucherów do wykorzystania w przyszłości. W ten sposób można zaplanować weekend w Poznaniu i okolicach, wybierając hotel, obiad w świetnej restauracji czy Poznańską Kartę Turystyczną i wykorzystać w przyszłości - wyjaśniają organizatorzy.

Dziś kupując usługi, z których skorzystamy w przyszłości pomożemy poznańskiej branży turystycznej. - Nabór partnerów z Poznania i okolic trwa. Udział wziąć mogą przedsiębiorcy oferujący vouchery na produkty i usługi turystyczne, a także instytucje oraz organizacje, chcące zaprezentować swoją ofertę on-line - dodają.

Wszystkich informacji można tradycyjnie szukać na stronie www.poznanzapolceny.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro