Poznań w czasie pandemii. Ulice opustoszały (video)
Dodano poniedziałek, 13.04.2020 r., godz. 16.31
Większość poznaniaków stosuje się do zaleceń rządu i pozostaje w domu.
Można stwierdzić, że poznaniacy stosując się do zaleceń rządu pozostają w domach nawet w Święta.
Przy okazji przypominamy, że rząd przedłuża ograniczenia związane z koronawirusem. Ponadto od czwartku, 16 kwietnia każda osoba znajdująca się w przestrzeni publicznej będzie musiała mieć zasłonięte usta i nos.
Nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i porządku publicznego czuwać będą strażnicy miejscy, policjanci i żołnierze niektórych jednostek wojska. Codziennie sprawdzamy wszystkie te miejsca, z których mieszkańcy wcześniej chętnie korzystali. Wspólnie z pracownikami MOPR wizytujemy miejsca przebywania bezdomnych - informuje Przemysław Piwecki, rzecznik straży miejskiej.


Najpopularniejsze komentarze