Reklama
Reklama

Na 2 tygodnie zamykają tunel na ul. Czechosłowackiej

fot. ZDM
fot. ZDM

W obiekcie naprawiona zostanie nawierzchnia.

Prace rozpoczną się w najbliższą środę, 15 kwietnia. W ciągu dwóch tygodni naprawiana będzie nawierzchnia w tunelu. - Znaki zakazu ruchu zostaną ustawione na skrzyżowaniach z ul. Modrzewiową i Łozową. Przejechać będzie można nad tunelem ulicami 28 Czerwca 1956 roku i Opolską. Możliwy będzie dojazd do posesji - zapowiada Zarząd Dróg Miejskich.

- Na okolicznych ulicach zostaną ustawione znaki z sugerowanymi objazdami. Kierowcy będą mogli poruszać się ul. Łozową, ul. św. Szczepana, ul. Opolską, ul. Świerkową, a w przeciwnym kierunku ul. Modrzewiową, ul. Jesionową do ul. Opolskiej.

W okolicy zatok autobusowych sfrezowana zostanie nawierzchnia, a także zamontowany tu zostanie dodatkowy drenaż. - Jego zadaniem będzie zbieranie gromadzącej się wody i odprowadzenie jej do kanalizacji deszczowej. Następnie ułożona zostanie nowa nawierzchnia. Następnie prowadzone będą jeszcze prace wykończeniowe, które nie powodują większych utrudnień w ruchu. Całość ma zakończyć się w połowie maja - kończą drogowcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
10.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro