Reklama
Reklama

Dodatkowe kasy mobilne staną w wózkach sklepowych na terenie wszystkich Biedronek w kraju

Kolejka przed Biedronką | fot. czytelnik

Wszystko po to, by zwiększyć limit osób, które jednocześnie mogą przebywać w sklepie.

Zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, dziś w sklepie może jednocześnie przebywać trzech klientów na każdą kasę. Jeśli więc w sklepie znajduje się 5 kas, do obiektu jednocześnie zostanie wpuszczonych 15 klientów. Sklepy od początku wejścia w życie zmian zastanawiają się, co zrobić, by zwiększyć limity, o czym pisaliśmy już na naszym portalu choćby TUTAJ.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Limity zostaną zwiększone we wszystkich Biedronkach. W jaki sposób? W sklepach znanej sieci uruchomione zostaną kasy mobilne, które zostaną ustawione na wózkach sklepowych. Z informacji Gazety Wrocławskiej wynika, że kierowników sklepów poinformowano, by nawet nie próbowali podłączać kas do prądu. Mają to być atrapy jedynie udające prawdziwe kasy, by pozwolić na wejście do sklepu większej liczbie osób. O zdanie zapytano samą sieć handlową. Jej szefostwo zapewnia, że mobilne kasy mają działać normalnie, a dzięki temu nie tylko do sklepu wejdzie więcej osób, ale też będą szybciej obsługiwane.

Równocześnie sieć informuje o nagrodzie rocznej, jaka trafiła do 46 000 pracowników w związku z "zaangażowaniem w służbę klientom oraz udział w realizacji celów stojących przed firmą w 2019 roku". Pracownicy otrzymali wraz z kwietniową wypłatą dodatkowo po 2300 złotych brutto.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro