Reklama
Reklama

Naturalnie dobra inwestycja

Wraz z nadejściem wiosny przestrzeń rozkwitła soczystą zielenią, a w powietrzu unosi się słodka woń kwitnących drzew i krzewów. Wyobraźmy sobie do tego uspokajający szmer rzeki... Któż z nas - choć raz w życiu - nie pomyślał o zamieszkaniu na wyspie?

Twoja naturalna przestrzeń

Właśnie tu, na jedynej poznańskiej wyspie, przy ul. Zagórze 9 powstaje TUMSKY RESIDENCE, nowa inwestycja Dom-Eko. Kameralna rezydencja o nowoczesnej architekturze, z wykorzystaniem eleganckiej czerwonej cegły, zwieńczona wieżą widokową, kusi potencjalnych mieszkańców oraz inwestorów. Prestiżowa nieruchomość mieści 44 komfortowe mieszkania, od kawalerek przez lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe aż po przestronne apartamenty z widokiem na nadrzeczną panoramę. Wysokie mieszkania, duża ilość naturalnego światła, drewniane okna, imponujące przeszklenia, czy lukarny to nie jedyne atuty inwestycji. Przytulne loggie w nadmorskim klimacie oferują codzienny odpoczynek w domowym zaciszu.

Jedyna taka wyspa

Oddzielenie terenów Ostrowa Tumskiego od centrum Poznania stwarza idealne warunki do życia w zgodzie z naturą. Nadwarciańskie tereny rekreacyjne umożliwiają uprawianie sportów na świeżym powietrzu - jazdę na rowerze, rolkach, skorzystanie z siłowni zewnętrznej, a także relaks na łonie natury - spacery i pikniki, przy śpiewie ptaków i dźwiękach wieczornych cykad. Przyroda na wyciągnięcie dłoni roztacza swój czar. Mimo wyspiarskiego uroku inwestycja jest doskonale skomunikowana z lądem. Trzy mosty oraz zaplanowana Kładka Berdychowska- ciąg pieszo-rowerowy- stanowią przejście do tętniącego życiem miasta.

Zdrowe środowisko życia

Lokalizacja to nie jedyny potencjał inwestycji. Podobnie jak poprzednie nieruchomości Dom-Eko, TUMSKY RESIDENCE budowana jest w poszanowaniu środowiska naturalnego. Ekologiczne materiały budowlano-wykończeniowe zadowolą najbardziej wymagających klientów i zapewnią wysoką energooszczędność we wnętrzach. Komfort mieszkania zagwarantują nowoczesne windy, które połączą podziemny parking z częścią mieszkalno-usługową. W przestronnej hali garażowej pod budynkiem zaprojektowano stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie całej inwestycji przewidziano także liczne stojaki rowerowe.

Po prostu dobra inwestycja

Wiosną myśli wybiegają w kierunku nowych planów. Rozglądamy się wokół, nabierając chęci i energii na zmiany. Zakup wymarzonego "M" na potrzeby własne, czy też pod późniejszy wynajem, wydaje się stanowić bezpieczną lokatę kapitału. Realizowana z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w samym jej sercu, nieruchomość TUMSKY RESIDENCE to idealna odpowiedź na nasze zmieniające się potrzeby. Tu właśnie, wśród nadrzecznej zieleni doświadczyć możemy własnego raju na ziemi, a także odkryć wewnętrzny spokój i harmonię, tak potrzebną w dzisiejszych wymagających czasach.

Dom-Eko Sp. z o.o.

Zadzwoń: 790 860 740 lub napisz: [email protected]
www: www.dom-eko.com.pl/oferta/tumsky-residence/; www.tumsky.pl
fb: https://www.facebook.com/TumskyResidence-492784907914696; www.facebook.com/DomEkoDeweloper

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
8℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro