Reklama
Reklama

Sushi, sałatki i dania dla dzieci z dowozem - teraz za połowę ceny!

Restauracja japońska Sushi and More, która znajduje się w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu, postanowiła obniżyć ceny o 50% na większość swoich dań.

- Kwarantanna narodowa trwa, całymi dniami przebywamy w domach, postanowiliśmy więc dać szansę Mieszkańcom gminy Swarzędz oraz części Poznania na urozmaicenie codziennego menu i wprowadzenie trochę egzotyki do tej monotonnej codzienności. Oprócz tradycyjnego japońskiego sushi, zaoferowaliśmy za połowę ceny również smaczne, zdrowe i pożywne sałatki oraz dania kuchni ciepłej dla dzieci. - mówi Tomasz Waligóra, współwłaściciel restauracji i członek zarządu.

- Warto nadmienić, że dania dla najmłodszych są oparte na standardowych przepisach, znanych i lubianych przez dzieci, takich jak na przykład smażony kurczak czy grillowana ryba, a ich ceny wahają się teraz w granicach 11 złotych. - dodaje Tomasz Waligóra.

Wśród całej gamy naszych rolek sushi znajdują się zarówno te bardziej wykwintne jak na przykład Gunkan z kawiorem z ryby latającej czy Nigiri z węgorzem, ale znajdziemy też klasyczne Futomaki z łososiem czy rybą maślaną.

Dla osób, którym ciężko jest się przemóc by spróbować surowej ryby, oferujemy sushi w tempurze, smażone w głębokim tłuszczu lub rolki z rybą grillowaną. Wegetarianie i weganie również znajdą coś dla siebie. Warzywne sushi lub sałatka z marynowanym tofu będzie z pewnością świetnym wyborem, dla osób które nie jedzą mięsa.

Posiłki, w miarę możliwości są dowożone do Klientów na terenie Gminy Swarzędz oraz do Poznania do granicy rzeki Warty, ale robiąc zakupy spożywcze w ETC Swarzędz, korzystając z drogerii lub apteki, można w bezpieczny sposób odebrać je samemu, pod warunkiem, że wcześniej złożymy zamówienie telefonicznie lub przez stronę www.sushimore.pl

Restauracja pracuje pełną parą, codziennie od godz. 12.00 do 20.00, także w niedziele.

Dla bezpieczeństwa Klientów oraz Pracowników, płatność przyjmowana jest wyłącznie kartą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-5℃
-23℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
107.41 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro