Reklama
Reklama

Lekarz ze szpitala przy Szwajcarskiej zaprasza liderkę STOP NOP na oddział. "Skoro pani koronawirus nie grozi, będzie pani pomagać pacjentom"

Justyna Socha i dr Jacek Górny w studio WTK | fot. WTK
Justyna Socha i dr Jacek Górny w studio WTK | fot. WTK

Doktor Jacek Górny nie wytrzymał.

Jak opisuje wtk.pl, Justyna Socha, a więc liderka stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP podzieliła się w mediach społecznościowych swoim zdaniem na temat ewentualnej szczepionki na koronawirusa. Jej zdaniem nie uda się przygotować bezpiecznej szczepionki. Socha zauważyła także, że "byle shitem zaszczepić się nie da". To jednak nie koniec. Liderka STOP NOP twierdzi, że duża liczba ofiar koronawirusa we włoskim Bergamo może być powiązana z odbywającą się tam wcześniej akcją... szczepienia na grypę.

Nie wytrzymał lekarz ze szpitala zakaźnego w Poznaniu. Doktor Jacek Górny jest szefem SOR przy Szwajcarskiej. Odpisał autorce. - Rozumiem, że pani jako nieszczepiona przeciwko grypie, czuje się bezpieczna, nie boi się zachorować na koronawirusa. Widzę panią jutro u siebie na oddziale ratunkowym. Po co? To oczywiste, skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom. Jeżeli pani jutro nie będzie, oznacza to, że nie wierzy pani w słowa które tutaj wypisuje - przyznał.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro